Országos Mezei Futó verseny – Gödöllő 194 indulóból 67. helyezés. 2,5km 10:23
Iskolánk 3.b osztályos csapatai a Medve Matek Szabadtéri Csapatversenyen 32 csapatból az első három helyezést hozták el Koala 3 kategóriában.
I. helyezés: Andicsku Norbert, Bodó Benedek, Rózsás Lorina
II. helyezés: Pachmann Lotti, Katona Kincső, Fabók Dorottya
III. helyezés: Kanócz Flóra, Tóth Zorka, Salamon Csepke
Felkészítő pedagógus: Fábiánné Puskás Erika
Gratulálunk!
Nagy sikerrel zárult a Gyöngyszemekért egyesület által megrendezett szövegértési verseny!
Szívből gratulálunk a helyezetteknek!
2023. április 13-án a Bujtosi Városligetben megrendezett Medve Matek Szabadtéri Csapatversenyen iskolánk alsó tagozatából 81 gyerek vett részt. Játékos matek feladatok, felejthetetlen élmények és izgalmas fejtörők megoldása várt a versenyzőkre, amely emlékezetes élményt nyújtott tanulóinknak. Iskolánk pedig megkapta a „Nagy Brumm” Érdemrendet.
Muzsik Sára 1.a osztályos tanulónk a Móra Matek megyei matematika versenyen III. helyezést ért el!
Szívből gratulálunk!
A “Cinegekirály” megyei természettudományi versenyen iskolánk 5. évfolyamos csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Osváth Emília, Tóth Alexandra Kiara és Bíró Mór Ágoston. Szívből gratulálunk diákjainknak és felkészítő pedagógusunknak, Garai Rékának!
Versenyző | Verseny neve | Helyezés | Felkészítő tanár |
Éberhardt Anna | „MatekÁsz” megyei versenyen | V. | Fábiánné Puskás Erika |
Éberhardt Anna | „Bee Friends” rajzpályázat | I. | Fabók Gyulánné Ibolya |
László Benjámin Mátyás Benjámin Tóth Kolos | Cinegekirály megyei környezetismereti csapatversenyen | I. | Tóthné Miholecz Judit és Vigóczki Ildikó |
Marján Zora Tóth Alexandra Kiara Bíró Mór Ágoston | Cinegekirály megyei környezetismereti csapatversenyen | I. | Fábiánné Puskás Erika és Fabók Gyulánné |
Osváth Emília | Móra matek megyei verseny | Aranyfokozat | Fábiánné Puskás Erika |
Marján Zora | Móra matek megyei verseny | Ezüstfokozat | Fábiánné Puskás Erika |
Elekes Hanga Róza | Móra mesemondó | III. | Erdei Péterné |
Kovács Milán | Móra matek | ezüst | |
Szuchányszki Orsolya Szuchánysziki Emília | Móra matek | arany | Morauszkiné Lippa Krisztina |
Chen Yiyi | Kenguru Nemzetközi Matek verseny | XVI. | Morauszkiné Lippa Krisztina |
Szuchánszki Emlília | Kenguru Nemzetközi Matek | XIX. | Morauszkiné Lippa Krisztina |
2.osztályos csapat Szuchánszki Emília Szuchánszki Orsolya Szabó Zente Madarasi András | Zrinyi Ilona Matematika verseny | V. | Morauszkiné Lippa Krisztina és Harasztiné Sipos Judit |
Kéki Hanna | Kenguru Nemzetközi Matek Verseny | VI. | Harasztiné Sipos Judit |
Vincze-Jeney Róza Semsey Emma | Szeresd a Földet projectverseny | I. | Semsey Zoltán Tamásné |
Valik Jámbor Bálint | Móra megyei mesemondó verseny | III. | Ágoston Gyöngyi |
Bárány Zalán János | Zrínyi Ilona matematika verseny | I. | Tóthné Gál Nóra |
Szuchánkszi Nóra | nyelvÉSZ megyei verseny | IV. | Pásztor Ildikó |
Bárány Zalán János | Nemzetközi Kenguru Matematika verseny | Tóthné Gál Nóra | |
Pálfi Zsófia | Középfokú nyelvvizsga angol nyelv | ||
Bíró Mór Ágoston Halász-Holik Benedek Szanyi Anna | Medve matek megyei matematika verseny | III. | |
Calzavara Sofia Fábián Sára Papp Júlia | Medve matek megyei matematika verseny | II. | |
Kovács Nóra Sára | Zelk Zoltán megyei szavalóverseny | II. | Ágoston Gyöngyi |
Elekes Hanga Róza | Zelk Zoltán megyei szavalóverseny | III. | Erdei Péterné |
Magyar Petra | Angol középfokú komplex nyelvvizsga |
Versenyző | Verseny neve | Helyezés | Felkészítő tanár |
Éberhardt Anna | „MatekÁsz” megyei versenyen | V. | Fábiánné Puskás Erika |
Éberhardt Anna | „Bee Friends” rajzpályázat | I. | Fabók Gyulánné Ibolya |
László Benjámin | Cinegekirály megyei környezetismereti csapatversenyen | I. | Tóthné Miholecz Judit és Vigóczki Ildikó |
Mátyás Benjámin | Cinegekirály megyei környezetismereti csapatversenyen | I. | Tóthné Miholecz Judit és Vigóczki Ildikó |
Tóth Kolos | Cinegekirály megyei környezetismereti csapatversenyen | I. | Tóthné Miholecz Judit és Vigóczki Ildikó |
Osváth Emília | Móra matek megyei verseny | Aranyfokozat | Fábiánné Puskás Erika |
Marján Zora | Móra matek megyei verseny | Ezüstfokozat | Fábiánné Puskás Erika |
Elekes Hanga Róza | Móra mesemondó | III. | Erdei Péterné |
Kovács Milán | Móra matek | ezüst | |
Szuchányszki Orsolya | Móra matek | arany | Morauszkiné Lippa Krisztina |
Szuchánysziki Emília | Móra matek | arany | Morauszkiné Lippa Krisztina |
Chen Yiyi | Kenguru Nemzetközi Matek verseny | XVI. | Morauszkiné Lippa Krisztina |
Szuchánszki Emlília | Kenguru Nemzetközi Matek | XIX. | Morauszkiné Lippa Krisztina |
2.osztályos csapat Szuchánszki Emília | Zrinyi Ilona Matematika verseny | V. | Morauszkiné Lippa Krisztina és Harasztiné Sipos Judit |
2.osztályos csapat Szuchánszki Orsolya | Zrinyi Ilona Matematika verseny | V. | Morauszkiné Lippa Krisztina és Harasztiné Sipos Judit |
2.osztályos csapat Szabó Zente | Zrinyi Ilona Matematika verseny | V. | Morauszkiné Lippa Krisztina és Harasztiné Sipos Judit |
2.osztályos csapat Madarasi András | Zrinyi Ilona Matematika verseny | V. | Morauszkiné Lippa Krisztina és Harasztiné Sipos Judit |
Kéki Hanna | Kenguru Nemzetközi Matek Verseny | VI. | Harasztiné Sipos Judit |
Vincze-Jeney Róza | Szeresd a Földet projectverseny | I. | Semsey Zoltán Tamásné |
Semsey Emma | Szeresd a Földet projectverseny | I. | Semsey Zoltán Tamásné |
Valik Jámbor Bálint | Móra megyei mesemondó verseny | III. | Ágoston Gyöngyi |
Bárány Zalán János | Zrínyi Ilona matematika verseny | I. | Tóthné Gál Nóra |
Szuchánkszi Nóra | nyelvÉSZ megyei verseny | IV. | Pásztor Ildikó |
Bárány Zalán János | Nemzetközi Kenguru Matematika verseny | Tóthné Gál Nóra |